Фізичне здоров’я людини

 «Ранкова гімнастика для всіх» у місті Луцьку з настанням зими не припинилася, а просто змінила локацію. Відтепер вона не лише літня і осіння, а й зимова також, оскільки перемістилася у закриті приміщення. Тож усіх охочих кличуть взяти участь у проведенні цієї акції.

Нагадаємо, влітку в Луцьку стартувала акція «Ранкова гімнастика для всіх», перше заняття якої відбулося 17 липня на площі перед центральним входом до парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. 

За...

Зима – пора казкового снігопаду, новорічних свят і подарунків, та нерідко також це період застудних захворювань, грипу. А найголовніша зброя людини проти цих бід – імунітет! Перші ознаки зниження імунної активності – швидка стомлюваність, хронічна втома, сонливість або, навпаки, безсоння, головний біль, ломота в м’язах і суглобах, нескінченні хвороби.

Для того, аби вберегтися від злісних хвороб, медики радять переглянути свій раціон та більше часу приділяти ранковій зарядці і...

Загартування – основний засіб профілактики простудних захворювань, який підвищує фізичну працездатність людини, знижує рівень захворюваності та зміцнює здоров’я. Це система заходів, спрямованих на підвищення стійкості організму до несприятливих  впливів зовнішнього...

Зарядка в офісі

Службова завантаженість аж ніяк не може бути причиною для відмови від занять фізкультурою, оскільки зарядкою можна зайнятися просто на своєму робочому місці. Такої думки дотримуються зарубіжні фахівці, котрі розробили спеціальний комплекс простих офісних вправ.

...

Навіщо потрібно пити воду, або чим корисна вода для вашого організму

Вимога пити багато води – один з постулатів фітнесу, бодібілдингу та просто здорового способу життя. Чому ж на даному аспекті правильного харчування акцентується настільки велика увага?

...

Сторінки