Ветеранський рух

Розвиток масового спорту та спорту ветеранів

 

Волинський обласний та місцеві центри фізичного здоров’я  «Спорт для всіх» беруть активну участь у розвитку ветеранського руху. У 2019 році проведено 50 заходів, залучено 2168 учасників.  

 Наймасовіші з них:

         - VХ обласний фестиваль «Спортивне довголіття – «Спорт для всіх радість життя» серед ветеранів (35 років і старші)  м. Володимир-Волинський  – 13 команд 243 учасників;

     - ІІІ Міжнародний Фестиваль літньої Сеньйоріади «Спорт для всіх заради здоров’я» 50 + -  375 учасників за участю команд з Польщі, Туретчини, Литви, міст та районів області;

         - ІV обласний фестиваль серед людей похилого віку «Спорт для всіх – радість життя» з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, в якому взяло участь 63 учасників, віком – жінки від 55 років, чоловіки – від 60 років і старші в м. Луцьку.  Програма фестивалю включала: шахи, шашки, настільний теніс, дартс, боулінг, більярд.

       Під час проведення спортивно-масових заходів центром до організації та суддійства постійно залучаються ветерани фізкультурно-спортивного руху та волонтери центру.