Свято спорту в ЗОШ №24 м. Луцька

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» активно продовжує проводити заходи за Всеукраїнською програмою «Не лінуйся! Рухайся!».

12 жовтня 2020 року в ЗОШ № 24 м. Луцька відбувся спортивно-інтерактивний захід  для дітей та молоді #OlympicLabза Всеукраїнською програмою «Не лінуйся! Рухайся!». Захід організував Волинський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за активної підтримки відділення НОК України у Волинській області. До слова, на спортивному святі був присутній виконавчий директор відділення НОК України у Волинській області Олександр Хриплюк.

Традиційно, перед початком змагань для всіх учасників директорВолинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Олександр Кулаков провів енергійну розминку.

У змаганнях взяли участь 8 команд. Спортивна програма складалася з трьох комплексних естафет: «Ігрова», «Флорбол» та «Фрізбі». За підсумком проведених змагань перемогу отримала команда «Енергетик», другими стали «Спорт» а третє місце здобула команда «Спритники».

Усіх учасників заходу було відзначено грамотами дипломами, медалями та призами від відділення НОК України у Волинській області та Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх».

Дітки отримали безліч позитивних емоцій, адже кожен старався доклали максимум зусиль для перемоги, а командний дух зробив відпочинок дітей змістовним та незабутнім.