"Спорт для всіх" в Рожищенському навчально-реабілітаційному центрі

Днями, працівники Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» відвідали Рожищенський навчально-реабілатаційний центр для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату та провели Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!».

 

Основна мета заходу – подарувати радість спортивного життя та показати важливість занять спортом для гармонійного фізичного і духовного розвитку вихованцям дитячих спеціальних закладів, дітям з фізичними та психічними вадами розвитку, профілактики шкідливих звичок.

 

Три команди: «Козаки», «Переможці» і «Капітошки» намагалась показати свою швидкість і спритність у трьох спортивних естафетах.

 

Переможці, призери та команди-учасниці спортивних змагань були нагороджені грамотами, дипломами, медалями та призами від ГО «Відділення НОК України у Волинській області» та Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх».

 

До слова, загальне керівництво з проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчі заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!» здійснює управління освіти і науки Волинської ОДА спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» за підтримки відділення НОК України в Волинській області.

 

#Волинь_спорт_для_всіх