Останній «подих» «Олімпійського літа – 2020»

Вже традиційним стало проведення на Волині Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів в літній період у місцях проживання та відпочинку населення області «Олімпійське літо – 2020», яке організовує Волинський обласний та місцеві центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спільно з управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації та ГО «Відділенням НОК України у Волинській області».

31 серпня 2020 року працівники Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» завітали у с. Липини Луцького району, де близько 40 дітей взяло участь у естафетах та конкурсах «Садіння Картошки», «Попади в ціль», «Флорбол», «Набивання м’яча тенісною ракеткою», «Дартс».

Поряд з цим в рамках «Олімпійського літа – 2020»» працівники Центру провели інформаційно-пропагандистську кампанію, профілактичну акцію, пропаганди здорового способу життя та рухової активності «Будь активним живи спортивно!», «Зроби крок до здорового способу життя!». Головними завданнями цих заходів є пропаганда здорового способу життя, формування потреби систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризація активного дозвілля, профілактика негативних проявів у суспільстві.

По завершенню змагань переможці та учасники були нагороджені призами від Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх».

Переможці в командному заліку:

І місце – команда «Луцьк»

ІІ місце –  команда «Професіонали»

ІІІ місце – команда «Ковель»