ІV обласний фестиваль «Здорова молодь – здорова нація»

25 вересня 2020 року Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації було проведено ІV обласний фестиваль серед молоді за програмою Всеукраїнських масових спортивних заходів для молоді «Здорова молодь – здорова нація». В змаганнях прийняли участь 19 команд.

Цілю заходу є пропаганда здорового способу життя та організація активного змістовного дозвілля молоді засобами фізичної культури і спорту.

З привітальним словом до учасників звернувся директор Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Олександр Кулаков та голова Всеукраїнської профспілки спортсменів Сергій Бизов.

Учасники мали нагоду, спробувати свої сили у таких видах прогарами: настільний теніс, силові вправи - підтягування на перекладині (чоловіки), згинання і розгинання рук в упорі лежачи (жінки) та естафети – «Смуга перешкод», «Флорбол» і «Попади в ціль».

В напруженій боротьбі перемогу здобула команда Рівненської ОТГ – Максим Самойліч, Васенько Яна, друге місце у команда з Колківської ОТГ – Назарчук Марія та Микола, і третє місце в команди «Молодь Камінь-Каширщини -1» – Фрінас Антон, Зубарєва Оксана.

Волинський обласний та Всеукраїнський ЦФЗН «Спорт для всіх» нагородив переможці та призерів фестивалю призами, грамотами, дипломами, кубками та медалями, а також найактивніші учасники та чемпіони, отримали подарункові сертифікати КРЦ «Адреналін СІТІ», мережі піцерій «Теревені», грузинської пекарні «Сулі гулі».