Челендж «Не лінуйся! Тренуйся!»!

Челендж «Не лінуйся! Тренуйся!» проводиться на території Волинської області з 13 липня 2020 по 30 липня 2020 року. Відео виконання програми надсилати на електронну адресу: vol-sport@ukr.net Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і у соціальній мережі Facebook добавивши посилання на сторінку ВОЦФЗН «Спорт для всіх» (Волинський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", @vol.sport.dlya.vsikh) та хештег #Волинь_спорт_для_всіх_челендж.24 липня буде визначено переможців за найбільшою кількістю набраних балів разом у всіх видах програми.Головною метою челенджу «Не лінуйся! Тренуйся!» є формування умов до оздоровчої рухової активності та здорового способу життя, покращення здоров’я працівників підприємств, організацій, установ, органів місцевого самоврядування тощо.До участі запрошуються працівники (волонтери) місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх», підприємств, організацій, установ, органів місцевого самоврядування тощо. Склад учасників команди 4 особи. Команда організатор передає естафету 3 іншим командам, котрі в свою чергу 3 наступним і т.д.Переможці та призери фотоконкурсу отримують пам’ятні призи та сувеніри від організаторів.Відео по видам програми Челенджу повинне бути суцільним. Кожному учаснику дозволяється брати участь лише в одному з видів програми. Виконання вправ на час регламентується секундоміром, який повинен бути чітко відображеним на відео.

Програма проведення Челенджу:1. Баскетбол «Влучний кидок»: 10 кидків/1 влучний кидок – 1 бал.2. Згинання і розгинання рук в упорі лежачи: 30сек /1 раз – 1 бал.3. Бурпі: 30сек/1 раз – 1 бал.В.п. – основна стійка.1) Упор присівши.2) Упор лежачи(Перемістіть одночасно ноги назад, прийнявши позицію «планки» на прямих руках).3) Упор присівши.4) Стрибок вгору, сплеск руками над головою.4. Стрибки на скакалці: 30сек/1 раз – 1 бал.

Детальніше з положенням про участь у конкурсі можна ознайомитися на офіційному сайті центру (www.volsport.com.ua), в розділі «Заходи центру» → «Програми заходів».

І так, наші результати:1. Бурпі – 11 разів.2. Влучний кидок – 5 попадань.3. Згинання і розгинання рук в упорі лежачи – 22 рази.4. Стрибки на скакалці – 55 разів.

Хто більше?

Передаємо естафету:- Арена Спорт (СК «Арена Спорт» КРЦ «Адреналін СІТІ»)- СПОРТ ДЛЯ ВСІХ Наталія Назарук (КЗ «Луцький міський центр ФЗН «Спорт для всіх» Луцької міської ради)- Сергій Панасюк Камінь-Каширському міському центру ФЗН «Спорт для всіх»

#Волинь_спорт_для_всіх_челендж