Проведення на території області інформаційно-пропагандистської кампанії, профілактичних акцій, пропаганди здорового способу життя та рухової активності «Будь активним живи спортивно!», «Зроби крок до здорового способу життя!»

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення

«Спорт для всіх»

43025, вул.Винниченка, 67

e-mailvol-sport@ukr.net

тел. (0332)78-03-75

 

 

Прес-реліз

 

 

Розроблено з метою  реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в області на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

         Соціальну ініціативу «Реальність починається з тебе» було започатковано у 2018 році Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,  яка проходить під такими девізами:

- «Зроби крок до здорового способу життя !»;

-  «Разом до здорового майбутнього!»;

-  «Раз, два, три… з нами ти роби!»,;

- «Будь активним живи спортивно!».

В рамках Акції «Реальність починається з тебе»! проводяться заходи, спрямовані на пропаганду здорового способу життя серед молоді: спортивні змагання, фестивалі, флеш моби,  козацькі розваги, квести, тощо.

          Мета Акції: утвердження здорового способу  життя  та рухової активності в області за місцем навчання,  проживання та відпочинку населення.

         Одним із головним завдань Акції є залучення населення до рухової активності,  здорового способу життя та протидія шкідливих звичок.