25 вересня 2020 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Адреналін СІТІ» (м. Луцьк, вул. Карбишева, 1) відбудеться ІV обласний фестиваль серед молоді за програмою Всеукраїнських масових спортивних заходів для молоді «Здорова молодь – здорова нація»

Фестиваль проводиться з метою:

-         реалізації права молоді займатися фізичною культурою та спортом;

-         пропаганди здорового способу життя та організації активного змістовного дозвілля молоді засобами фізичної культури і спорту;

Реєстрація учасників – з 9:00 до 10:00 год.

         Початок змагань – 10.30 год.

Загальне керівництво з організації та проведення Фестивалю здійснює Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

У Фестивалі беруть участь команди з міст, районів області, об’єднаних територіальних громад, місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та інші установ, організацій всіх форм власності.

 Склад команди: три чоловіка, два учасника (хлопець та дівчина) віком від 18 років до 34 років та 1 представник.

Змагання проводяться з таких видів:

·       Загальна фізична підготовка (ЗФП): (підтягування на перекладині - хлопці, згинання і розгинання рук в упорі лежачи - дівчата);

·              естафети (хлопці, дівчата);

·              настільний теніс (хлопці, дівчата).

                Попередня заявка для участі у Фестивалі податидо 15 вересня 2020 року на електронну адресу: e-mail: vol-sport@ukr.net.

         Контактні телефони: (0332) 78-03-75, 067 334 53 64;

         Детальніше з положенням про проведення Фестивалю можна ознайомитися тут: https://volsport.com.ua/activities/p-o-l-o-zh-e-n-n-ya-pro-provedennya-iv-oblasnogo-festyvalyu-sered-molodi-za-programoyu.