Засідання колегії відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації в місті Луцьку

6 березня 2018 року в місті Луцьку на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання колегії відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.  

         На засіданні було заслухано інформацію голови колегії, начальника  відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Дмитришина Ігоря Ярославовича про підсумки роботи відділу щодо реалізації державної політики з питань фізичної культури і спорту за 2017 рік та завдання на 2018 рік.

Директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Новосад Володимир Петрович прийняв участь в засіданні колегії та доповів про роботу Центру з виконання плану реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в області на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» за 2017 рік  та проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів  Волинським обласним та місцевими центрами ФЗН «Спорт для всіх» у 2018 році.

Також ознайомив присутніх з матеріалами щодо реалізації агітаційно-пропагандистської акції «Червона картка»  - «Реальність починається з тебе».