Виїзна семінар-нарада місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх»

Вчора, 17 жовтня в місті Камінь-Каширський відбулась нарада директорів місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх» та фахівців з організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи за місцем проживання та відпочинку населення.

Із вступними словами на початку наради до присутніх звернулися голова Камінь-Каширської районної ради Сус Віктор Іванович, заступник голови Камінь-Каширської РДА Бігун Інна Віталіївна, секретар Камінь-Каширської міської ради  Бащук Наталія Миколаївна, голова Камінь-Каширської районної ВФСТ «Колос» Бобко Руслан Романович, начальник відділу у справах молоді та спорту Какалюк Надія Петрівна. Також був присутній заступник голови Камінь-Каширської районної ради Дмитрук Сергій Олександрович.  

Директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад наголосив, що реалізація Національної стратегії  полягає у створенні умов для впровадження здорового способу життя, формування інфраструктури сучасних і привабливих спортивних споруд за місцем проживання, у місцях масового відпочинку громадян, на базі загальноосвітніх навчальних закладів, що мають бути легко доступні для різних верств населення, насамперед малозабезпечених осіб; збільшення кількості загальнодоступних фізкультурно-оздоровчих заходів у місцях масового відпочинку населення (у парках, скверах, на пляжах тощо), а особливо для молоді та активного сімейного дозвілля; сприяння досягненню фізичної та духовної досконалості людини. Тому посилена співпраця місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх» із органами виконавчої влади неабияк важлива.

Також в ході наради обговорили організаційні питання по проведенню на території області Всеукраїнських та обласних фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів на 2019 рік.

Волинський обласний та місцеві центри ФЗН «Спорт для всіх» приділяють велику увагу соціальній рекламі. Зокрема інформаційно-пропагандистській акції «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!». Також, заступник директора Альона Ковальчук ознайомила з методикою поширення інформації про діяльність місцевих центрів на таких сайтах як: Facebook, YouTube, Instagram.

Основною метою цього соціального напрямку є координація зусиль центральних та регіональних відомств, громадських та спортивних організацій щодо проведення інформаційної пропаганди здорового способу життя та рухової активності населення області; пропаганда здорового способу життя засобами проведення соціальної реклами.

Директор Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Панасюк, розповів присутнім про діяльність Центру ознайомив з спортивною інфраструктурою міста, а саме з: спортивним залом важкої атлетики,фітнес-клубом "Lider Sport", стадіоном «Колос» та спортивними майданчиками (пляжного волейболу, футболу) за місцями відпочинку на озері Озюрко.

По завершенню наради директор Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Володимир Новосад зауважив, що виїзні наради – це чудовий спосіб обміну досвідом роботи між колегами та є можливістю для впровадження кращих проектів з проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів за місцями проживання та відпочинку населення області.