Всеукраїнські масові спортивні заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!» у Волинській області

14 грудня 2018 року на базі Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації при підтримці ГО «Відділення НОК України у Волинській області» був проведений ІІ етап обласних заходів серед дітей вихованців дитячих спеціальних закладів  за програмою  Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та масових заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!», з нагоди Дня Святого Миколая.

Основна мета заходу – подарувати радість спортивного життя та показати важливість занять спортом для гармонійного фізичного і духовного розвитку вихованцям дитячих спеціальних закладів, дітям-вихованцям дитячих спеціальних закладів, профілактики шкідливих звичок й зниження психологічних факторів агресивності, напруженості та незадоволеності.

З привітальним словом на відкритті виступили Володимир Новосад – директор Волинського обласного центу фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Олександр Манахін – начальник та Володимир Довганюк – головний спеціаліст ВО відділення філії з фізичного виховання та спорту КФВС  МОН України, Лариса Лопухович – директор Затурцівської спеціальної ЗОШ – інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки.

Участь у змаганнях взяли представники 5-ти закладів загальної спеціальної освіти Волинської області: Головненська,  Іваничівська, Липлянська,  Заболоттівська та Затурцівська.

Перед початком «Веселих стартів» було проведено конкурс на краще проведення гімнастики до занять.

Змагання «Веселі старти» пройшли в цікавій і напруженій боротьбі. Кожна команда намагалась показати свою швидкість і спритність у п’яти спортивних естафетах таких як: «з баскетбольним м’ячем», «флорбол», «садіння картоплі», «тенісна» та «малюнок з перешкодами».

Після заходу фахівці Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» провели соціальну кампанію «Не лінуйся! Рухайся!». Основною метою якої є популяризація та заохочення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, а також вдосконалення форм організації фізкультурно-оздоровчої роботи.

За підсумками проведення конкурсів та естафет  перемогу здобула команда Головненської спеціальної ЗОШ – інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», друге місце посіла команда Затурцівської спеціальної ЗОШ - інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», а третє місце здобула команда Заболоттівської спеціальної ЗОШ - інтернату.

Переможці,  призери  та команди-учасниці спортивних змагань були нагороджені  медалями, грамотами, дипломами та солодощами від Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», також переможцям було вручено призи від Всеукраїнського центру ФЗН «Спорт для всіх»,   кубки, призи, спортивний інвентар та літературу на олімпійську тематику  отримали усі команди  від ГО «Відділення НОК України у Волинській області».