Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!» в м. Рожище

Сьогодні, 19 листопада 2019 року працівниками Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» були проведенні Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі та масові заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!» в Рожищенському навчально-реабілітаційному центрі для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.

Основна мета заходу – популяризація здорового способу життя; зниження психологічних факторів агресивності, напруженості та незадоволеності, формування здорового емоційного фону серед дітей та підлітків шляхом їх залучення до змагань у командах.

Також, фахівцями Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» проведено Всеукраїнську інформаційно-пропагандистську акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!».

Дві команди: «Україна» і «Козаки», які були сформовані з дітей закладу, намагалась показати свою швидкість і спритність у спортивних естафетах.

Учасники заходу були нагороджені  грамотами, призами та спортивною літературою на олімпійську тематику від Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» та ГО «Відділення НОК України у Волинській області».