VІ-й обласний фестиваль серед людей поважного віку «Спортивне довголіття – «Спорт для всіх – радість життя» відбувся у місті Луцьку

01 жовтня у всьому світі відзначається особливою датою – Міжнародним днем людей поважного віку, а в Україні це також і День ветерана. Турбота про громадян поважного віку та ветеранів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації, громадською організацією ветеранів фізичної культури і спорту, Волинською обласною організацією ФСТ «Спартак» за підтримкою дирекції КРЦ «Адреналін СІТІ» в місті Луцьк 01 жовтня 2019 року, провели VІ-й обласний фестиваль серед людей поважного віку «Спортивне довголіття – «Спорт для всіх – радість життя» з нагоди Міжнародного дня людей поважного віку.

У фестивалі прийняли участь понад 60 ветеранів з міст Луцька, Володимир-Волинського, Нововолинська, Рожища, Горохівського району, Оваднівської та Липинської ОТГ, чоловіки 60 років і старші, жінки 55 років і старші. Програма фестивалю складалася з 6 видів: шахи, шашки, більярд, настільний теніс, боулінг, дартс.

Під час відкриття заходу з привітальним  словом до учасників звернувся директор Волинського обласного центру  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад.

У підсумку боротьби звання переможців і призерів здобули: шахи (жінки) І місце – Тішкова Тетяна (м. Горохів), ІІ місце – Гладка Наталія (КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх»), ІІІ місцеКопель Оксана (УТВ м. Луцька); (чоловіки) І місце – Мазуркевич Віктор (КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх»), ІІ місце – Григор’єв Володимир (м. Володимир-Волинський), ІІІ місце – Величко Микола (Оваднівська ОТГ); шашки (жінки) І місце – Ройко Галина (КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх»), ІІ місце – Книш Любов (Оваднівська ОТГ), ІІІ місцеБерезна Світлана (КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх»);  (чоловіки) І місце – Доманський Федір(КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх»), ІІ місце – Глущук Олександр (КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх»), ІІІ місце – Мазилюк Микита (КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх»); більярд (чоловіки) І місце – Глодін Віктор (КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх»), ІІ місце – Мацьоха Валерій (м. Володимир-Волинський), ІІІ місце – Кобець Юрій (Липинська ОТГ); настільний теніс (жінки) І місце – Ковалюк Ольга (КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх»), ІІ місце – Плахотнік Тетяна (УТВ м. Луцька), ІІІ місце – Олійник Лідія (УТВ м. Луцька); (чоловіки) І місце – Лозовик Микола (м. Горохів), ІІ місце – Федчун Юрій (КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх»), ІІІ місце – Харчук Володимир (Липинська ОТГ); боулінг (жінки) І місце – Храпова Алла (УТВ м. Луцька), ІІ місце – Смагіна Галина (УТВ м. Луцька), ІІІ місце – Димбіцька Ніна (УТВ м. Луцька); (чоловіки) І місце – Наюк Олексій (м. Рожище), ІІ місце – Артюх Федір (КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх»), ІІІ місце – Рудись Валерій (м. Володимир-Волинський); дартс (жінки) І місце – Бондар Людмила (м. Горохів), ІІ місце – Шиманська Алла (УТВ м. Луцька), ІІІ місце – Сіренко Олена (КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх»); (чоловіки) І місце – Нестерук Василь (м. Володимир-Волинський), ІІ місце – Лукаш Олег (Липинська ОТГ), ІІІ місце – Хмурий Олег (КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх»).

Переможців та призери змагань були нагородженні медалями та грамотами від організаторів Фестивалю.

Також, в рамках фестивалю працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!» для учасників даного заходу.

Метою акції є - формування у населення усвідомлення потреби до систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, популяризація активного дозвілля серед населення області, профілактика негативних проявів у суспільстві.