«Веселі старти» з нагоди Масляної

05 березня працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» завітали до Липлянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку Ківерцівського району та провели спортивне свято «Веселі старти», відповідно до Всеукраїнського положення про проведення фізкультурно-оздоровчих заходів з нагоди державних, місцевих та релігійних свят (Масляна).

У змаганнях взяли участь 54 дитини.Спортивна програма «Веселих стартів» складалася з чотирьох комплексних естафет: «Садіння картоплі», «Флорбол», «Ведення м’яча» та «Пролізь в кільце» в яких приймали  участь команди: «Адідас» та «Капітошки». За підсумком проведених змагань перемогу отримала команда «Адідас».

Пізнавальні бесіди працівників Центру провели про важливість здорового способу життя та недопущення шкідливих звичок в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Червона картка» - «Реальність  починається з тебе!» вдало поєдналися зі спортивними конкурсами з дартсу та накидання кілець.

Переможці та призери спортивних змагань були нагороджені дипломами та призами від Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» та ГО «Відділення НОК України у Волинській області».