«Веселі старти» в Жидичині

27 лютого 2019 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів села Жидичин, Ківерцівського р-н  відбулося спортивне свято «Веселі старти» серед дітей, відповідно до Всеукраїнського положення про проведення фізкультурно-оздоровчих заходів з нагоди державних, місцевих та релігійних свят (Масляна), який організував Волинський обласний  центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Жидичинською ОТГ.

У змаганнях взяли участь 3 команди: «Живчики», «Капітошки», «Кмітливі». Спортивна програма «Веселих стартів» складалася з п’яти комплексних естафет: «Фітбол», «Влучний кидок», «Флорбол», «Ведення м’яча» та «Хрестики нулики». За підсумком проведених змагань перемогу отримала команда «Капітошка».

Впродовж свята для дітей були проведені бесіди на тему здорового способу життя та шкідливих звичок в рамках Всеукраїнських інформаційно-профілактичної акції «Реальність починається з тебе» та інформаційно-пропагандистської кампанії «Червона картка», яку провели працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

  Переможців та призерів нагородили кубком, медалями та грамотами від Жидичинської ОТГ, а також призами від Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» та спортивним інвентарем від спонсорів.