«Ти зможеш, якщо зміг я!» в смт Заболоття

23 жовтня 2019 року працівниками Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» були проведенні Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі та масові заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед дітей – вихованців дитячих спеціальних закладів в Заболотівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, Ратнівського р-н.

Основна мета заходу – виховання патріотичних почуттів, культури святкування та свідомої потреби до занять фізичною культурою, зміцнення психологічних та емоційних стосунків, а також формування відчуття перспективи у дітей – вихованців дитячих спеціальних закладів шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей.

Діти трьох команд: «Динамо», «Спорт», «Спортсмени» намагалась показати свою швидкість і спритність у спортивних естафетах. Переможцями стала команда «Спорт».

Переможці та  призери  спортивних змагань були нагороджені  грамотами та призами від Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» та ГО «Відділення НОК України у Волинській області».

Поряд з цим в рамках «Ти зможеш, якщо зміг я!» працівники Центру провели Всеукраїнську інформаційно-пропагандистську акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!»,  та бесіди на тематику здорового способу життя під час якої отримали пропагандистські матеріали – «Червону картку». Головними завданнями цих заходів  є пропаганда здорового способу життя, формування потреби систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризація активного дозвілля, профілактика негативних проявів у суспільстві.