«Ти зможеш, якщо зміг я!» в с. Крупа

В рамка проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Ти зможеш, якщо зміг я» серед дітей – вихованців дитячих спеціальних закладів,працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 26 листопада 2019 року завітали до Крупівського навчально-реабілітаційного центру для дітей. Даний захід проводиться з метою утвердження засобами фізичної культури та спорту у дітей, які виховуються в дитячих спеціальних закладах, впевненості у власних силах та зміцнення психологічних й емоційних стосунків між собою.

Пізнавальні бесіди працівників Центру про важливість здорового способу життя та недопущення шкідливих звичок в рамка інформаційно-профілактичної акції «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!» вдало поєдналися зі спортивними естафетами: «Флорбол», «З баскетбольним м’ячем», «Попади в ціль» та «Фрізбі». Такі заходи вселяють у дітей бажання до занять фізичною культурою, ознайомлюють з різними видами спорту та дають можливість випробувати своє вміння та покращити стан свого фізичного здоров’я.

Усі переможці та призери спортивних змагань були нагороджені грамотами та призами від ГО «Відділення НОК України у Волинській області» та Волинського обласного центру «Спорт для всіх».