«Ти зможеш, якщо зміг я!» в Рожищенському притулку для дітей

Згідно Всеукраїнської програми фізкультурно-оздоровчих заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!», яка активно проводиться з жовтня по листопад у Волинській області. Так, 20 листопада 2018 року в Рожищенському притулку для дітей відбулися спортивні заходи, які організував Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Працівниками Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» було проведено естафети: «Пінгвіни», «Флорбол», «Садіння картоплі» та «Попади в ціль». Також з дітьми провели бесіду щодо здорового способу життя та недопущення шкідливих звичок серед молодого покоління в рамках Всеукраїнської інформаційно-пропагандистської акції «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!».

В естафетах приймало участь три команди: «Орли», «Авангард» і «Коноплянці». Вихованці центру старались принести перемогу своїй команді. Вони демонструючи свою вправність у володінні ключками, показували свою швидкість та силу. Отож, переможцями  стала команда «Коноплянці», друге місце в команди «Орли» та третє місце «Авангард».

Команди, учасники та вболівальники спортивних змагань були нагороджені грамотами та призами від ГО «Відділення НОК України у Волинській області» та Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх».