Турнір з волейболу пам’яті Олександра Кулика у Нововолинську

Протягом двох днів, 8 та 10 квітня 2019 року в приміщенні ЗОШ №6 проходив турнір з волейболу (мікс на майданчику – 3 чоловіка і 3 жінки) серед працівників закладів освіти міста, присвячений  пам’яті  учителя фізичної культури Олександра Кулика. Організацію змагань здійснювали профспілкова організація працівників освіти міста Нововолинська, Нововолинський міський центр ФЗН «Спорт для всіх» СОКу «Шахтар» при підтримці Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх».

         З привітальним словом на відкритті змагань виступили начальник управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Ольга Лакиш, перший заступник міського голови, секретар міської ради Андрій Сторонський.

Участь у змаганнях прийняло 8 команд міста Нововолинська. Під час ігор вчителів було не впізнати. Стримані, поважні та розсудливі на уроках, у спортзалі вони  показали, що енергійності та азартності їм не позичати. Азарт боротьби за перемогу в кожній з партій  для глядачів був по – справжньому захоплюючим видовищем. Фінальна гра видалась найемоційнішою, за кубок переможця боролись команди ЗОШ № 6 та ЗОШ № 2.

         За результатами змагань переможцем стала команда ЗОШ № 6. Друге місце посіли вчителі ЗОШ № 2, на третій сходинці –ЗОШ №7.

Переможці та призери фестивалю були нагороджені кубком, грамотами, медалями та призами від організаторів та спонсорів турніру, а особливий приз отримала ЗОШ № 6 від Макарчука Юрія (зятя Олександра Кулика) виготовлений власноруч стіл для настільного тенісу.

Також, працівники Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» під час турніру провели Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!». Метою акції є - формування у населення усвідомлення потреби систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, популяризація активного дозвілля серед населення області, профілактика негативних проявів у суспільстві.