Турнір з шашок відбувся в приміщенні «Біла тура» міста Луцька

03-04  лютого 2018 року в  затишному приміщенні «Біла тура»  відбувся  турнір міста Луцька з шахів серед юнаків і дівчат віком  до 8 та до 10 років.

Організаторами змагання були Департамент сім’ї молоді і спорту спільно з КЗ «Луцький  міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради.

Не дивлячись на холодну погоду на вулиці діти з задоволенням прийняли  участь в  заході, тому що тут вони спілкуються з однолітками, здобувають новий досвід гри, аналізують позиції та партії. Турнір у старшій групі (до 10 років) проводивсься по швейцарській системі у 9 турів по 30 хв. на партію кожному учаснику, змагання у молодшій віковій  групі (до 8 років) проходили за коловою системою у 7 турів також 30 хв. на партію кожному учасника.  В перервах між турами діти проводили свій час у кімнатах для відпочинку, де могли попити гарячого чаю, відчути підтримку батьків, та настанови тренерів.

Перемогу здобули у старшій віковій групі (до 10 років) : І місце – Хороших Ярослав; ІІ  місце – Сейц Єгор; ІІІ  місце – Павлів Ігор. У молодшій віковій групі (до 8 років) призові місця посіли: Серед юнаків: І місце – Слепчук Данило; ІІ місце – Хомяк Назар; ІІ місце – Смаль Демян. Серед дівчат:  І місце – Козлова Єва; ІІ  місце – Дружинович Даяна           По закінченню турніру  переможців та  призери були  нагороджені  дипломами і медалями від організаторів змагань.