Турнір з шахів

       24 лютого 2019 у м. Володимирі - Волинському пройшов шаховий турнір присвячений пам’яті тренера Віжанського Володимира Олександровича. Організатором турніру виступив Володимир-Волинський міський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх». Головним суддею змагань виступила Олена Черняк. 

         У турніри прийняли участь спортсмени з Ковеля, Луцька, Любомля, Іванич, Старої Вижівки в кількості 34 учасника. Змагання проводилися в один день у 7 турів з контролем часу 10+5с.  За результатами змагань 1 місце здобув Олег Степанюк (м. Ковель), 2 місце – Станіслав Бондаренко (м. Ковель), 3 місце – Кучер Костянтин (м. Луцьк). Серед дівчат перше місце виборола Антоніна Самолюк (м. Любомль). У категорії «до 16 років» перше місце посів  Андрій Дячук з міста Володимира-Волинського (до речі, Андрій – це один з останніх учнів Володимира Олександровича), а у категорії «старші за 65» -  Василь Колодюк (смт. Стара Вижівка).

         Переможці були нагороджені грамотами та медалями міського центру ФЗН « Спорт для всіх».

         Усім спортсменам дуже дякуємо, що приїхали вшанувати пам’ять дорогого вчителя, тренера, наставника, який все своє життя присвятив грі у шахи та виховав любов своїх учнів до цієї гри. Ми, учні Віжанського Володимира, горді тим – що саме Ви нас навчали. Нехай земля Вам буде пухом. Пам’ятаємо і несемо Вашу науку далі.

Джерело: Володимир-Волинський міський центр ФЗН "Спорт для всіх".