Турнір з гандболу відбувся в смт Маневичі

Сектор у справах молоді та спорту Маневицької РДА, Маневицька ДЮСШ спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організували 12-13 жовтня 2018 року в спортивному залі Маневицької ДЮСШ турнір з гандболу серед юнаків 2007 р.н. і молодші присвячений Дню захисника України.

Турнір проводився з метою залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зокрема гандболом; популяризація та подальший розвиток гандболу в району, підвищення рівня спортивної майстерності та виявлення переможців та призерів турніру.

В змагання приймало участь 8 команд:  дві команди Луцької ОДЮСШ, дві команди ДЮСШ №4 м. Рівне, дві команди Чорноморської КДЮСШ та дві команди Маневицької ДЮСШ.

Призові місця розподілилися таким чином:

І місце посіла команда Чорноморської КДЮСШ №1;

ІІ місце команда Маневицької ДЮСШ №1; 

ІІІ місце виборола команда Луцької ОДЮСШ №2.

По завершенню турніру переможці та призери були нагороджені дипломами, кубком та медалями сектору у справах молоді та спорту Маневицької РДА, а кращі гравці турніру були нагороджені статуетками та грамотами від Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Також, працівники Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» під час турніру провели Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!». Метою акції є - формування у населення усвідомлення потреби систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, популяризація активного дозвілля серед населення області, профілактика негативних проявів у суспільстві.