Турнір з футболу серед ветеранів

27 липня 2019 року Володимир-Волинський місцький центр при підпримці Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у м. Володимир-Волинський на стадіоні «Олімп» провели турнір з футболу серед ветеранів 50+ з нагоди Дня міста та пам’яті ветерана футболу Котола В.І.

У турнірі взяли участь 4 команди: “Волинь” з міста Луцька, ФК “Ковель-Ветеран” з Ковеля, “Володимир” та “Ветеран” з Володимира-Волинського.

Гравці продемонстрували високий рівень гри в атаках та захисті, майстерність забивати чудові голи. Змагання проходили в запеклій і безкомпромісній боротьбі.

Зустрічі між командами говорять про хорошу підготовку учасників. Для глядачів спортсмени створили справжнє свято футболу. 

За підсумками проведених матчів 4-ту сходинку посів ФК “Ковель-Ветеран”, 3-тє місце отримав володимир-волинський “Ветеран”, 2-гу – “Волинь”, а першість виборов “Володимир”.

 

         По завершенню футбольного свята переможці на призери були нагородженні кубками, медалями та дипломами від Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» а також призами від  організаторів.