Турнір «Сталева воля» пам’яті Олега Твердохліба

24 листопада 2019 року в м. Луцьку на базі КРЦ «Адреналін СІТІ» відбувся турнір серед учасників бойових дій «Сталева Воля» пам’яті Олега Твердохліба першого голови ГС «Спілки воїнів АТО Волині», добровольця батальйону «Айдар», десантника, кавалера ордену «За мужність» ІІІ ступеня. Метаю даного заходу є залучення учасників АТО до реабілітації та відновлення шляхом участі у фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходах, а особливо розвиток особистості у вільний і спеціально відведений час.

Організаторами цього заходу є Громадська спілка «Спілка АТО Волині» спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та з Волинським регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Під час відкриття з привітальним словом до учасників звернулися: начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Волинської обласної державної адміністрації – Ігор Дмитришин; дружина померлого учасника АТО, Олега Твердохліба – Наталія Твердохліб; директор ВОЦФЗН «Спорт для всіх» - Володимир Новосад; начальник ВРЦФКСІ «Інваспорт» - Віктор Галан-Влащук; власник мережі спортивних клубів «PLAZA» - Василь Петращак; депутат Луцької міської ради – Юрій Безп’ятко; член управління ГС «Спілка воїнів АТО Волині» - Ярослав Мудрик та керівник волонтерського проекту «Меценати для солдата» - Руслан Теліпський.

Учасники змагались у таких дисциплінах: жим штанги лежачи, гирьовий спорт та веслування на тренажері. Призові місця розподілилися наступним чином: веслування на тренажері: І місце – Андрій Степанюк, ІІ місце – Роман Старчевський; ІІІ місце – Андрій Ярощук; гирьовий спорт: І місце – Роман Старчевський, ІІ місце – Андрій Ільніцький; ІІІ місце – Юрій Слюсарський; жим штанги лежачи: (до 72 кг) І місце – В’ячеслав Оксентюк, ІІ місце – Валерій Попович; ІІІ місце – Сергій Гонтарук; (72-85 кг) І місце – Олег Моргун, ІІ місце – Юрій Черепушко; ІІІ місце – Тарас Семенчук; (85-97 кг) І місце – Дмитро Мокич, ІІ місце – Юрій Шум; ІІІ місце – Андрій Мельничук; (97+ кг) І місце – Олег Бойко, ІІ місце – Денис Яковлєв; ІІІ місце – Сергій Чорнокозинський.

На закритті  до присутніх звернувся голова Волинської обласної організації АТО – Руслан Євчик.

Переможці, призери та учасники фестивалю були  нагороджені дипломами та медалями відповідних ступенів від Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Волинського РЦФКСІ «Інваспорт», а також подарунковими сертифікатами від мережі пі церій «Solo» та абонементами у спортивний клуб «PLAZA».

Також, під час даного турніру працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!». Метою акції є - формування у населення усвідомлення потреби систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, популяризація активного дозвілля серед населення області, профілактика негативних проявів у суспільстві.