Спортивна зима крокує на Волині

 

Заходи за Всеукраїнською програмою «Спортивна зима» 16 січня 2019 року  відбулися у місті Рожище, Волинської області.

Основною метою проведення заходу є виховання у дітей на гуманістичних цінностях олімпійського руху, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

Спортивне свято організували працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» для вихованців Рожищенського притулку для дітей служби у справах дітей Волинської облдержадміністрації.

Вихованці  змагалися в  естафетах: «Флорбол», «Пінгвіни», «Попади в ціль», а також у перегонах  на санчатах та грали у сніжки. Діти були неймовірно щасливими, оскільки мали чудову можливість оздоровитись у руховій активності на свіжому морозному повітрі.

Після проведення  заходу  працівники Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх»  провели бесіду про важливість здорового способу життя, популяризацію фізкультурно-оздоровчих цінностей та про негативний вплив шкідливих звичок в рамках соціальної кампанії «Не лінуйся! Рухайся!».

 В ході змагань фіналістами стала команда «Форсаж», а перемогу здобула команда «Позитив».

 

 У якості винагороди діти отримали грамоти та призи від Волинського обласного центру ФЗН  «Спорт для всіх» та від ГО «Відділення НОК України і Волинській області».