«Родинна ліга СУПЕР UA 2018»

28.09.2018 року в місті Нововолинську відбувся турнір Ліги Супер UA «Родинна ліга Супер UA 2018» з футболу. На новому спортивному майданчику зі штучним покриттям СОКу «Шахтар»  змагались три команди – «Фаворит» з Нововолинської  ЗОШ №2, ФК Стара Лішня і команда з Пороміва. Шанувальники родинного активного відпочинку в одному турнірі вшанували чотири визначних для України дати: 100-тої річниці з дня заснування 24 ОМБР імені короля Данила, 79-тої річниці 51-шої Володимир-Волинської бригади та дні народження володарів ЗОЛОТОГО м’яча Ігоря Івановича Бєланова і Андрія Миколайовича Шевченка.

Захід організували Волинський обласний, Нововолинський міський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», мережа магазинів «Супер UA» при сприянні відділу у справах молоді та спорту Нововолинського міськвиконкому та міського управління освіти.

З вітальним словом до учасників турніру «Родинна ліга Супер UA» звернулися: начальник  відділу у справах молоді та спорту міськвиконкому Нововолинської міської ради Тетяна Миколаївна Супрунюк, директор Волинського обласного ЦФЗН «Спорт для всіх», заслужений працівник фізичної культури і спорту Володимир Петрович Новосад.

Отже,  призові місця розподілилися таким чином. Срібні призери – команда ФК «Стара Лішня». Бронзові призери турніру родинний клуб «Фаворит» м. Нововолинськ. Володарі золотих медалей і кубка родинний клуб «Поромів».

Окрім загальнокомандного заліку боролися в різних номінаціях. А номінації розподілилися так:

У номінації «найстарший гравець турніру» переміг Івановський Петро Іванович (команда «Поромів») і нагороджений горнятком  найстаршої бригади ЗСУ 24 ОМБР ім. короля Данила

Горнятком 51 ОМБР нагороджений переможець у номінації «Кращий організатор команди» Богдан Стрижачук. Викладач фізичної культури Нововолинської ЗОШ №2 Богдан Володимирович зумів організувати команду «Фаворит» із членів однієї родини яка гідно боролась з командами, які були сформовані з представників двох родин із залученням легіонерів.

 У номінації «Супер юний пенальтіст» переміг не однократний переможець турнірів «Казкова родинна ліга Супер UA» Василь Іщук, команда «Поромів».

У номінації «Супер досвідчений пенальтіст» перемогу розділили між собою гравці команди «Поромів» Івановські Олег і Юрій.

По завершенню турніру переможці та призери отримали медалі, дипломи, кубки та призи від організаторів заходу.