Проведення обласної інформаційно-пропагандистської акції «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!» в смт. Маневичі

Проведення обласної інформаційно-пропагандистської  акції 

«Червона картка» - «Реальність починається з тебе!» в смт. Маневичі

 

          6 травня 2018 року в смт. Маневичі відбувся обласний фестиваль «Повір у себе» серед дітей з особливими потребами за Всеукраїнською програмою «Ти зможеш, якщо зміг я!», в якому прийняло участь 50 дітей .

         Під час проведення заходу  працівникі Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели обласну інформаційно-пропагандистську акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе», з метою  реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в області на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

         Соціальну ініціативу «Реальність починається з тебе» було започатковано у 2018 році Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» яка проходить під такими девізами: «Зроби крок до здорового способу життя !», «Разом до здорового майбутнього!», «Раз, два, три… з нами ти роби!», «Будь активним живи спортивно!».

В рамках Акції «Реальність починається з тебе»! працівниками Центру проводяться заходи, спрямовані на пропаганду здорового способу життя серед молоді: спортивні змагання, фестивалі, флеш моби,  козацькі розваги, квести, тощо.

          Мета Акції: утвердження здорового способу  життя  та рухової активності в області за місцем навчання,  проживання та відпочинку населення.

         Одним із головним завдань Акції є залучення населення до рухової активності,  здорового способу життя та протидія шкідливих звичок.