Олімпійський день для учнів Луцької ЗОШ № 25

30 вересня 2020 року в ЗОШ № 25 відбувся фізкультурно-оздоровчий захід Олімпійський день за Всеукраїнською програмою «Не лінуйся! Рухайся!». Захід організував Волинський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за активної підтримки відділення НОК України у Волинській області.

Основною метою проведення заходу було залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом; популяризація олімпійських цінностей.

Перед початком змагань для юних спортсменів директорВолинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Олександр Кулаков провів енергійну розминку.

У дружній атмосфері командного духу діти долучились до спортивних естафетах. Всі учасники намагалися проявити якомога більше старання під час виконання кожної естафети та цілеспрямованість до перемоги.

За підсумками всіх естафет перемогу святкували команда «Шалені перці», друге місце виборола команда «Капітошка», а третє місце у команди  «Легенда».

Учасники змагань отримали гарний настрій, заряд енергії та позитиву, а також були нагороджені грамотами, дипломами, медалями та призами відвідділення НОК України у Волинській області та Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх».