«Олімпійське літо» в дитячо-оздоровчому таборі «Світанок»

09 серпня 2019 року в дитячо-оздоровчому таборі «Світанок» с. Дачне Ківерцівського р-ну відбулися Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи «Олімпійське літо». Спортивне свято організували працівники Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» разом з працівниками табору.

Понад 160 вихованців табору взяли участь в змаганнях з дартсу, волейболу, футболу та настільного тенісу, у конкурсах з віджимання, стрибків на скакалці, крутіння обруча, також визначили найсильнішого за допомогою силоміра. У змаганнях з волейболу відзначили «Найкращих гравців» - Калюха Богдана та Марфіну Анастасію;  у змаганнях з футболу  «Найкращий гравець» - Рудницький Артур, «Найкращий воротар» - Луц Влад.

Впродовж свята для дітей були проведені бесіди на тему здорового способу життя та шкідливих звичок в рамках Всеукраїнських інформаційно-пропагандистської акції «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!».

Учасників заходів було відзначено грамотами та призами від Всеукраїнського та Волинського обласного центрів ФЗН «Спорт для всіх», а також Волинського обласного відділення НОК України.