«Олімпійське літо» продовжується

Вже традиційним стало проведення на Волині Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів в літній період у місцях проживання та відпочинку населення області «Олімпійське літо», яке організовує Волинський обласний та місцеві центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спільно з відділом з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та ГО «Відділенням НОК України у Волинській області».

З 05 червня 2019 року по 10 червня 2019 року працівники Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» завітали до пришкільних оздоровчих таборів Луцького ліцею № 27,ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ст. №24 - технологічний ліцей», ЗОШ №25 м. Луцька, Луцька спеціалізована школа I-III ст. №5, ЗОШ I-III ст. №17 м. Луцька таКЗ «Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. №23». Близько 700 дітей з пришкільних таборах цих шкіл мали можливість позмагатись у «Веселих стартах», а також взяти участь у спортивних конкурсах.

Поряд з цим в рамках «Олімпійського літа»» працівники Центру провели Всеукраїнську інформаційно-пропагандистську акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе»,  та бесіди на тематику здорового способу життя під час якої отримали пропагандистські матеріали – «Червону картку». Головними завданнями цих заходів  є пропаганда здорового способу життя, формування потреби систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризація активного дозвілля, профілактика негативних проявів у суспільстві.

По завершенню змагань переможці та учасники були нагороджені призами від Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» та отримали  літературу на олімпійську тематику від Волинського обласного відділення НОК України.