Обласний фестиваль "Повір у себе" серед дітей з особливими потребами за Всеукраїнською програмою "Ти зможеш ,якщо зміг я"!

Обласний фестиваль «Повір у себе» серед дітей з особливими потребами за Всеукраїнською програмою «Ти зможеш, якщо зміг я!»

 

6 травня 2018 року смт. Маневичі відбувся обласний фестиваль «Повір у себе» серед дітей з особливими потребами за Всеукраїнською програмою «Ти зможеш, якщо зміг я!», який організували ГО «Спеціальна олімпіада України» Маневицька ГО «Довіра» та  ГО «Даун синдром» спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У змаганнях взяли участь понад 50 дітей молодшої та старшої вікової групи.      

Традиційно, змагання розпочалися урочистим відкриттям, на якому виступили з вітальним словом начальник організаційного відділу районної ради -Віктор Турик, голова селищної ради – Черик Володимир, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад, директор відокремленого підрозділу Спеціальної Олімпіади України у Волинській області Катерина Свіщева, ГО «Спеціальна Олімпіада України» Голова Маневицької організації «Довіра» Наталія Шишолік.

Під час проведення заходу перед учасниками культурною програмою виступили вихованці Маневицького будинку культури, а також розважав  та проводив з дітьми різноманітні конкурси, забави, місцевий аніматор, який став для них потіхою. Проведення таких обласних заходів дає змогу дітям з особливими потребами спілкуватися між собою та проявляти свої можливості навіть при фізичних обмеженнях.

Представники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели з дітьми спортивну програму «Вселі старти» яка складалася з семи комплексних естафет рухової активносі для кожної групи: «Знайди кульку», «Переправа по острівцях», «Естафети з перешкодами», «Флорбол»­­­­­­, «Снайпер», «Фітбол», «Садіння картоплі».

Переможців на призерів не було визначено, проте дітки які приймали участь у заході всі були переможцями над своїми недугами.

 

         Усі учасники заходу були нагороджені грамотами від Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» а також призами від громадських організацій «Довіра», «Даун синдром» та спонсорів.