Місячник "Спорт для всіх- спільна турбота" м. Ковель

Місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

Всеукраїнський місячник з благоустрою та упорядкування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» у Волинській області триває.

Робоча група, яку очолив директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад 27 квітня 2018 року відвідали м. Ковель. Мета візиту – надання організаційно - просвітницької роботи серед населення області щодо ремонту та облаштування спортивних майданчиків Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», що триває з 1 по 30 квітня за місцем проживання  навчання та відпочинку.

Під час огляду технічного стану майданчиків робочою групою були перевірені такі об’єкти: стадіон «Локоматив» на якому незавершені роботи  щодо його облаштування та упорядкування, проте для реконструкції даного об’єкта у м. Ковелі в продовж 2-х років планується вкласти 60 мільйонів гривень інвестиції.

Також відвідали футбольний майданчик КЗ «НВК»ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 колегіум, ЗОШ І-ІІІ ст. №8, зону відпочинку на березі р.Турія  де облаштовані спортивні майданчики які знаходяться у хорошому стані. Крім того відвідали міський центр ФЗН «Спорт для всіх» де проводяться роботи  по реконструкції футбольного поля зі штучним покриттям, а також проводиться будівництво майданчиків для пляжного футбола та волейбола .

 

Загалом місячник в м. Ковелі проходить на хорошому організаційному рівні.