Міський фестиваль молодих сімей "Мама, тато, я-спортивна сім’я" відбувся в місті Нововолинську

12 березня 2018 року Нововолинський спортивно-оздоровчий комплекс "Шахтар" гостинно зустрічав учасників міського фестивалю  молодих сімей "Мама, тато, я-спортивна сім’я".

На урочистому відкритті фізкультурно-оздоровчого заходу виступила начальник відділу з питань молоді та спорту Нововолинського  міськвиконкому Тетяна Супрунюк. Вона привітала всіх учасників та вболівальників з початком змагань і побажала їм успіху.

Вісім команд із загальноосвітніх шкіл вели безкомпромісну боротьбу за першість.  Всі спортсмени старались показати найкращу підготовку.

В результаті проведення чотирьох напружених естафет третє місце посів сімейний екіпаж ЗОШ № 1 ( Гера Мар"ян, Марина, Софійка). Другими стали спортсмени гімназії (Корчук Андрій, Зоя, Матвійко), а перемогу в міському етапі та можливість представляти місто на обласних змаганнях, які відбудуться 24 березня в місті Нововолинську  завоювала досвідчена команда ЗОШ № 5 (Мулька Ігор, Світлана, Максимко).

 У конкурсі на найкращий малюнок третє місце зайняла команда        ЗОШ № 3, друге - ЗОШ № 4, перше - гімназія. Переможці та призери нагороджені грамотами від організаторів змагань, а всі учасники фестивалю - грошовими призами.

 

Працівники Нововолинського міського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" (директор Валентин Бортнічук) активно допомагали в проведенні  спортивного свята  та  в особі директора висловили  щиру вдячність всім учасникам за активну участь у цьому заході, хороший приклад для підростаючого покоління та пропаганду здорового способу життя!