Міський фестиваль «Козацькі розваги»

Вже традицією стало проведення змагань присвячених Дню захисника Вітчизни та Українського  козацтва у в місті Володимирі – Волинському. Ось і цього разу 14 жовтня в парку «Слов’янський» був проведений міський фестиваль «Козацькі розваги». Даний фестиваль проводився з метою відродження історико-культурних та народних традицій, духовності українського народу шляхом залучення молоді та широких верств населення до рухової активності та занять фізичною культурою і спортом, демонстрації сили, витривалості та швидкості.

Помірятись силою зголосились 4 команди: ДНСП, 14 - ОМБр, військові 39 – го окремого зенітно-ракетного полку та місцеве підприємство «Володимир – Волинська птахофабрика». Програма змагань включала в себе 5 естафет, такі як: «Витривалий козак» де хлопці переносили мішки  вагою 40 кілограм кожен, «Чумаки» перетягували автобус на відстань 30  метрів, «Силачі» де хлопці перекидали по черзі колесо, «Оборона куреня» де за допомогою жердини виштовхували суперника  та «Козацька вдача» де тягнули линву, «Спортивна вікторина». 

Із завзяттям та молодечім запалом, учасники виконували всі складні завдання, де показували   свою силу, мужність, швидкість. Захід зібрав  чимало глядачів, вболівальників, які підтримували команди. Від цікавих естафет вони отримали безліч позитиву та гарних емоцій. Всі команди гідно виступили. Переможці та призери визначалися за найменшою сумою очок  у всіх видах програми.  В загальному підсумку  найменшу суму балів  та I місце отримала команда ДНСП, II місце - 39 ЗРП, III – місце команда «Епікура» , IV місце  -14 ОМБр. Учасники змагань були нагороджені грошовими призами, а переможці кубками. Організатори змагань дякують усім, хто взяв участь у даному заході.

 

Джерело: Володимир-Волинський МЦФЗН «Спорт для всіх»