І – фестиваль «Рухова активність – шлях до довголіття» серед ветеранів спорту та людей похилого віку з нагоди Всесвітнього Дня Здоров’я

05 квітня 2019 року у центральному парку культури відпочинку імені Лесі Українки на спорт майданчику ДЮСШ №3 Луцької міської ради м. Луцька відбувсяІ – фестиваль «Рухова активність – шлях до довголіття» серед ветеранів спорту та людей похилого віку з нагоди Всесвітнього Дня Здоров’я , який організували Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення, «Спорт для всіх» спільно з Волинською обласною організацією ФСТ «Спартак» та ГО «Центр освіти Університет третього віку» при підтримці ГО «Відділення НОК України у Волинській області»

Привітати і побажати перемоги учасникам фестивалю в.о директора Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Володимир Новосад, голова ГО «Центр освіти Університет третього віку» Оксана Степанюк та заступник голови Волинської обласної організації ФСТ «Спартак» Олег Хмурий.

Основними завданнями та цілями фестивалю є навчати людей поважного віку дбати про стан свого здоров’я та покращити свій фізичний і психологічний стан під час рухової активності як одного з чинників їх життєвої позиції щодо ведення здорового способу життя, що є запорукою довголіття.

У Фестивалі взяли участь люди поважного віку від 50 років і старші Програма фестивалю включала флеш-моб «Рухова активність – шлях до довголіття» (руханка), змагання з дартсу, скандинавська ходьба за віковими категоріями ( 200м., 500м., 1000м.) та конкурси «Універсальний силач» та «Універсальний спортсмен». Загалом у фестивалі взяло участь понад 40 учасників.

Після спортивних випробувань місця розподілилися наступним чином:

Скандинавська ходьба

Жінки 50+ (1000 м)

І місце – Скибіцька Людмила

ІІ місце – Занюк Галина

ІІІ місце – Михальчук Любов

Жінки 60+ (500 м)

І місце – Шиманська Алла

ІІ місце – Оропай Ольга

ІІІ місце – Юфимчук Людмила

Жінки 70+ (200 м)

І місце – Маркус Валентина

ІІ місце – Рибець Зоя

ІІІ місце – Морока Тетяна

Чоловіки 50+ (1000 м)

І місце – Рузак Федір

Чоловіки 60+ (500 м)

І місце – Білера Микола

ІІ місце – Новосад Володимир

Дартс

Чоловіки 50+

І місце – Філюк Святослав

ІІ місце – Хмурий Олег

ІІІ місце – Темченко Валентин

Жінки 50+

І місце – Шиманська Алла

ІІ місце – Палига Леоніла

ІІІ місце – Мельник Катерина

«Універсальний силач»

Чоловіки 50+

І місце – Білера Микола

ІІ місце – Коханович Василь

Жінки 50+

І місце – Шиманська Алла

ІІ місце – Скібіцька Людмила

ІІІ місце – Маркус Валентина

«Універсальний спортсмен»

Чоловіки 50+

І місце – Філюк Св’ятослав

ІІ місце – Білера Микола

ІІІ місце – Коханович Василь

Жінки 50+

І місце –  Палига Леоніла

ІІ місце – Гейло Тамара

ІІІ місце – Маркус Валентина

Переможці змагань були нагороджені медалями та дипломами від  організаторів заходу.

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» щиро вдячні громадським організаціям  які прийняли участь у фестивалі за їх громадську життєву позицію, щодо пропаганди рухової активності та здорового способу життя серед людей поважного віку.