Х обласний фестиваль з міні-футболу на кубок «Волинської газети» відбувся в Луцьку

Протягом двох днів 29 та 30 вересня 2018 року в місті Луцьку в спортивно-розважальному комплексі «Адреналін Сіті» відбувся Х обласний фестиваль з міні-футболу серед аматорських чоловічих команд на кубок «Волинської газети». Фестиваль організували Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Асоціація міні-футболу (футзалу) Волині та обласна громадсько-політична газета «Волинська газета».

Фестиваль проводився з метою залучення населення до рухової активності та занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля громадських організацій та протистояння шкідливих звичок у суспільстві, розвитку аматорського міні-футболу в області та зміцнення дружніх стосунків між спортсменами-аматорами та визначення кращих аматорських команд.

Щороку рівень фестивалю зростає і перемога в дводенних перегонах стає доволі престижною. Цього року позмагатись за кубок «Волинської газети» зібралось близько 170 учасників з 16 команд  Волині, Києва та Житомира.

         У результаті напружених ігор де кожна команда не поступалась жодним сантиметром футбольного поля переможцем стала команда «ІнБев» з міста Житомира, срібні нагороди виборола команда  «FC Respect», замкнула трійку призерів команда «МФК Бренд» з міста  Луцька.

         За підсумками турніру було визначено кращих гравців:

Найкращий бомбардир Вищої ліги – Іван Заліпа («Respect» м. Луцьк); 

Найкращий воротар Вищої ліги – Дмитро Притулюк («Бренд» м. Луцьк); 

Найкращий гравець Першої ліги – Олександр Левченко («ІнБев» м. Житомир).

Також відбулась Всеукраїнська інформаційно-пропагандистська акція «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!», яку організував Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Переможці та призери фестивалю були нагороджені кубками, грамотами, дипломами, медалями та цінними призами від організаторів та спонсорів заходу.