Фізкультурно-оздоровчий та спортивно-масовий захід «Веселі старти» в місті Любомль

30 вересня 2018 року з нагоди відкриття спортивного комплексу в місті Любомль відбулися «Веселі старти» для дітей шкіл міста, які організував Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

В змаганнях взяли участь 4 команди: «Живчики», «Тільки разом», «Пума», «Клас-Хартбас». До складу команди входило 8 учасників. Діти змагалася у 5 естафетах: «Влучний  кидок», «Флорбол», «Фітбол», «Фрізбі» та «Хрестики-нулики». За результатами змагань перше місце здобула команда «Клас-Хартбас», друге – «Живчики», третє – «Тільки разом» і четверте місце у команди «Пума».

По завершенню змагань переможців нагородили грамотами та призами від організаторів та спонсорів.

Також, працівниками Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» була проведена Всеукраїнська  інформаційно-пропагандистська акція «Червона картка» - «Реальність починається з тебе», з метою  реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в області на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

 Інформаційно-пропагандистська Акція проходить під такими девізами: «Зроби крок до здорового способу життя !», «Разом до здорового майбутнього!», «Раз, два, три… з нами ти роби!», «Будь активним живи спортивно!».

Одним із головним завдань Акції є залучення населення області до рухової активності, здорового способу життя та протидія шкідливих звичок.