Фінал Всеукраїнського фестивалю «Здорова молодь – здорова нація»

28-30 липня 2019 року в смт Лазурне, Херсонської області відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю «Здорова молодь – здорова нація». На свято зібралися молодь з 17 обласних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Традиційно, фестиваль організовують Всеукраїнський центр ФЗН «Спорт для всіх» та Міністерство молоді та спорту України.

 Цього року Волинський обласний центр ФЗН «Спорт для всіх» представила команда-переможець обласного етапу фестивалю «Здорова молодь – здорова нація» – Оваднівського сільського центру ФЗН «Спорт для всіх» Оваднівської ОТГ в складі Романа Шемчука та Галини Матвейчук.

Програма заходу складалась із 3 конкурсів – «Квест», «Бампербол», «Великі перегони».

Отже, призові місця розподілилися таким чином: І місце – виборола Волинська область, ІІ місце  посіла Рівненська область, ІІІ місце дісталось Полтавській області.

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» вітає наших спортсменів та директора Оваднівського сільського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Людвика Балажа із перемогою та бажає подальших звершень.