ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ "МАМА, ТАТО, Я - СПОРТИВНА СІМ’Я"

18-20 липня 2014 року уже втретє Волинь приймала фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я - спортивна сім’я» присвячений міжнародному дню сім’ї. Таку честь виборола сім’я Костюків з Володимир-Волинська, яка стала переможцем Всеукраїнського фестивалю у 2013 році у м. Южне, Одеської області. У рідному місті переможців і розгорнулась боротьба найспортивніших сімей України за кубок переможця. До м. Володимир-Волинський завітало 18 команд з областей України та команда м. Києва.

Засновником фестивалю є Міністерство України у справах молоді та спорту спільно з Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». У цьому році організовували та проводили захід Всеукраїнський та Волинський обласний центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Володимир-Волинської міської ради.

Фестиваль проводиться з 2005 року з метою формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, спонукання дітей на особистому прикладі батьків заохочувати дітей до рухової активності та здорового способу життя. Участь у фестивалі беруть команди у складі – дитина (2004-2006 р.н.), мама й тато, які перемогли в у відбіркових обласних фестивалях «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Програма фінального етапу Фестивалю включала презентацію команд, спортивну вікторину, естафет на воді та у спортивній залі. Також усім учасникам заходу була організована екскурсію у Святогірський-Успенський монастир у с. Зимне неподалік м. Володимир-Волинськ.

За підсумками результатів усіх видів програми фестивалю почесне місце найспортивнішої родини України здобула сім’я Терех мама – Інна, тато – Олександр, син – Денис з Сумської області. Срібло у сім’ї Вавуліч мама – Тетяна, тато – Василь, син – Олександр з Рівненської області, третє місце посіла сім’я Волощуків мама – Наталія, тато – Ігор, донька – Анастасія з Київської області. Усі учасники фестивалю були нагороджуються пам’ятними медалями та подарунками від організаторів і спонсорів, а переможці та призери – цінними подарунками. Команда переможниця отримала перехідний кубок «Найспортивніша сім’я України» від Міністерства молоді та спорту і Всеукраїнського центру ФЗН «Спорт для всіх».