Фестиваль міста Каменя-Каширського зі «Швидкубингу»

В місті Камені-Каширському в приміщенні народного краєзнавчого музею вперше  відбувся Фестиваль міста Каменя-Каширського зі «Швидкубингу» серед школярів середніх класів у форматі 2 х 2 та 3 х 3 під гаслом «Спорт та інтелект – носії прогресу», який організував Камінь-Каширський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»   спільно з Камінь-Каширським народним краєзнавчим музеєм.

З вітальними словами  виступили директор місцевого народного краєзнавчого музею Наталія Пась та  директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Панасюк,  які побажали юним ерудитам удосконалення своєї майстерності та здобуття  нових інтелектуальних вершин.

У  вправному складанні «Кубика-рубика» взяло участь 7  учасників  у форматі 2 х 2  та 11-ть  у форматі 3 х 3.

Переможцями та призерами відповідно стали:

У форматі 2х2 Артем Манвелішвілі, Родіон Звягінцев, Андрій Єфімов.

У форматі 3х3 Назар Сидорчук, Антон Маковецький, Ілля Зрум.

 

Переможці були відзначені кубками, медалями та  грошовими нагородами за відповідно зайняті місця, а всі учасники які не посіли призові місця були відмічені грошовими преміями, медалями  та грамотами «За волю до перемоги».

Слід відмітити, що даний захід, відбувся вперше,  пройшов на досить високому організаційному рівні і в подальшому буде набирати все більше і більше юних талантів.

 

 Нагороди було представлено міським центом ФЗН «Спорт для всіх»  при незмінній фінансовій підтримці Камінь-Каширської міської ради.