Фестиваль «Гарт спортивних козачат» відбувся в селі Теклине Камінь-Каширського району

          В селі  Теклине  Камінь-Кашиського району в спортивному залі ЗОШ І-ІІ ст. відбувся  фестиваль «Гарт спортивних козачат» під гаслом  «Здорові діти – здорова нація», який організував Камінь-Каширський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом освіти та науки Камінь-Каширської районної державної адміністрації.

З вітальними словами  виступили  директор Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Панасюк Сергій Іванович та директор місцевої загальноосвітньої школи Нивчик Василь Миколайович  які  побажали дітям наснаги у спортивних змаганнях.

У  фестивалі взяло участь 7 команд в складі яких були дівчатка та хлопчики 5-8 класів, загальною кількістю 70 учасників.

Фестиваль включав у себе 12 естафет.

Поруч з загальноприйнятими вже естафетами: «Садіння картоплі», «Стрибунці», «Стрибки на скакалці», «Катання обруча», та «Передача м’яча» учні змагалися в дуже цікавих та захоплюючих естафетах: «Павучок», «Хто спритніший та швидший», «Жонглер», «Тачка» та «Баскетболіст».

Змагання пройшли в гарній спортивній атмосфері.

По завершенню спортивних естафет переможцями визначилися:

Перше місце  виборола команда з ЗОШ І-ІІІ ст. села Бузаки, друге місце - ЗОШ І-ІІ ст. села Мостище, та третє місце НВК села Видричі.

Команди переможці були нагороджені кубками та грамотами, учасники команд переможців особистими дипломами та медалями від Камінь-Каширського міського центру ФЗН «Спорт для всіх», а від Камінь-Каширської організації профспілки працівників освіти та науки України  три команди-переможці отримали м’ячі та перехідний кубок.

 

Слід відмітити, що подібні спортивно-масові заходи не лишаються без уваги та підтримки Камінь-Каширського міського центру ФЗН «Спорт для всіх».