Активне зимове дозвілля – здорові діти !

Зима знову порадувала нас снігом та морозцем. 5 лютого 2018 року за Всеукраїнськими фізкультурно-оздоровчими та спортивно-масовими заходами «Спортивна зима» цього разу естафети на снігу  відбулися у селі Крупа Луцького району. Спортивне свято організували працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» для вихованців Крупівського навчально-реабілітаційного центру для дітей з вадами зору.  

З вітальним словом для учнів виступила заступник директора Волинського обласного центра ФЗН «Спорт для всіх» Альона Ковальчук. Вона наголосила про важливість рухової активності взимку та закликала дітей дотримуватися здорового способу життя.

Учні з 5 по 9 клас змагалися в чотирьох естафетах: «Санчата», «Флорбол», «Фітбол» та «Садіння картоплі». В ході змагань призові місця розподілилися наступним чином: третє місце виборола команда «Отаман», друге дісталося команді «Соколи», а переможцями стали команда      «Волинь».

У якості винагороди діти отримали грамоти та дипломи  від Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» та море позитивних емоцій.

 

До слова, головною метою заходів програми «Спортивна зима» є популяризація активного дозвілля в зимовий період та залучення різних верств населення до систематичних занять фізичною культурою в зимовий період.