2 тур EDGE-ліги у м. Володимирі-Волинському

  04 травня 2019 року на базі Володимир-Волинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх» місцевою командою з флорболу «VIP» та працівниками «Спорт для всіх» було організовано 2 тур EDGE-ліги у Волинській області.

EDGE-ліга – флорбольна християнська ліга, організована міжнародним громадським об’єднанням EDGE-sports в Україні. Яка спрямована на організацію, проведення змагань між командами-партнерами ліги і розвиток флорболу в трьох конференціях (Волинська, Рівненська, Львівська), через розвиток команд, тренерів і гравців у християнських цінностях, поняттях моралі та етики. Найперше, ліга зацікавлена у формування моральних якостей кожного гравця, як свідомого і відповідального члена суспільства.

У змаганнях взяли участь 7 команд з різних міст Волинської області і м. Острог Житомирської області. Це такі команди, як «VIP» м. Володимир-Волинський, «Айсберг» м. Луцьк, «Комета» с. Жорнище, «Gospel» м. Рожище, «Restart» м. Скобелка, «Sky Family» м. Горохів, «Linx» м. Острог. Загалом взяло участь у заході близько ста учасників.

Кожна команда брала участь в одній чи двох з трьох категорій. Це – Ю12 (гравці віком 10-12 років), Ю15 (13-15 років) і Ю16+ (підлітки і дорослі від 16 років). Також, були проведені 2 товариські матчі нової жіночої категорії між місцевою збірною командою «VIPgirls» та збірною командою «Айсберг» з міста Луцьк.

В рамках цього туру було проведено 15 матчів відповідно до турнірної таблиці кожної категорії та додаткових 2 товариських матчі.

За результатами 2-го та попереднього турів будуть складені турнірні таблиці всіх 3 категорій, виходячи з результатів матчів обох конференцій і будуть визначені суперники у півфінальних та фінальних іграх у боротьбі за 4 кубки: Малий кубок (категорія Ю12), Кубок категорії Ю16+, Великий кубок (категорія Ю15) та Кубок престижу (категорія Ю15 – команди, що не потрапили в боротьбу за Великий кубок).

Суддівство було представлене молодими суддями з м. Луцька та м. Володимира-Волинського. 

EDGE-ліга проводиться у 3 тури. Наступний фінальний тур буде об’єднаним Волинської та Рівненської конференцій 18 травня 2019 року в КРЦ «Адреналін Сіті» м. Луцьк. Де пройдуть півфінальні і фінальні ігри, а також буде нагородження кращих команд у кожній категорії.

Джерело: Володимир-Волинський МЦФЗН «Спорт для всіх»