З жовтня по грудень проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та масових заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед дітей - вихованців дитячих спеціальних закладів

Цілі і завдання заходу:

- виховання патріотичних почуттів, культури святкування та свідомої потреби до занять фізичною культурою у дітей-вихованців дитячих спеціальних закладів;

         - зміцнення психологічних та емоційних стосунків, а також формування відчуття перспективи у дітей - вихованців дитячих спеціальних закладів шляхом об'єднання зусиль для досягнення спільних цілей.

         - популяризація здорового способу життя;

         - профілактика шкідливих звичок - наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму;

         - зниження психологічних факторів агресивності, напруженості та незадоволеності, формування здорового емоційного фону серед дітей та підлітків шляхом їх залучення до змагань у командах;

         - залучення організацій та установ усіх форм власності до надання благодійної допомоги під час організації і проведення заходів.

Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі та масові спортивні заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед дітей-вихованців дитячих спеціальних навчальних закладів проводяться у два етапи:

І етап - жовтень – грудень проведення обласного Заходу  «Веселих стартів» за місцем навчання в дитячих спеціальних загальноосвітніх навчальних закладах здійснюється серед учнів (1- 4 класи), (5 – 8 класи), (9 -11 класи).

ІІ етап – обласного Заходу «Веселі старти»   серед дітей вихованців дитячих спеціальних закладів відбудеться в грудні 2019 року в Затурцівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», с. Затурці , Локачинський район.

Загальне керівництво Заходу здійснює управління освіти, науки та молоді  облдержадміністрації. Координація та організація проведення заходу покладається на Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Організацію та проведення Заходів на місцях здійснюють спеціальні загальноосвітні школи-інтернати області та місцеві центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за участю, допомогою та у співпраці з іншими державними установами і організаціями всіх форм власності.

Змагання у рамках Заходу проводяться серед дітей-вихованців дитячих спеціальних закладів за такими віковими групами: молодшого, середнього та старшого шкільного віку які мають дозвіл на участь у Заході.

До участі у  ІІ етапі обласного Заходу «Веселі старти»   допускаються збірні команди дітей-вихованців дитячих спеціальних навчальних закладів.

Склад команди у ІІ етапі: 10 учнів, 2 представника.

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»: адреса: 43005, м. Луцьк, вул. Винниченка 67,  e-mail: vol-sport@ukr.net, телефони: 780375, моб. 0673345364.