З 01 червня по 31 серпня 2019 року на території Волинської області відбувається проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів в оздоровчих таборах «Я вмію плавати!» за Всеукраїнською програмою «Школа плавання»

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення

«Спорт для всіх»

43025, вул.Винниченка, 67

e-mailvol-sport@ukr.net

тел. (0332)78-03-75

 

 

Прес-реліз

 

 З 01 червня по 31 серпня 2019 року  на території Волинської області відбувається проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів в оздоровчих таборах «Я вмію плавати!» за Всеукраїнською програмою «Школа плавання».

Головною метою заходів є навчання дітей плаванню, як однієї з життєво необхідних навичок.

Основні цілі і завдання заходів:

-         популяризація здорового способу життя;

-         формування у дітей свідомоїпотреби до систематичних занять фізичною культурою;

-         профілактика шкідливих звичок – наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму;

-         презентація форм організації фізично активного дозвілля.

Керівництво, координацію та організації проведення заходів здійснює Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Організацію та проведення заходів на місцях здійснюють відповідні районні, міські та сільські центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за участю, допомогою та у співпраці з іншими державними установами та організаціями різних форм власності.

Заходи  «Я вмію плавати!» проводяться у літній період на відкритих водоймах, відкритих сертифікованих різного типу басейни, які відповідають санітарно-епідеміологічним нормам та спеціально облаштовані для навчання плаванню з дотриманням техніки безпеки. До участі можуть бути допущені всі бажаючі діти.

 

#Волинь_Спорт_для_всіх