Впродовж року на Волині триває Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція “Відповідальність починається з мене”

Прес-реліз

 

Про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію

«Відповідальність починається з мене»

Споживання алкогольних напоїв неповнолітніми та тютюнопаління залишається однією з найгостріших проблем українського суспільства. Не маючи здорової альтернативи для проведення вільного часу, сучасні підлітки починають вживати алкоголь та палити. Кількість молодих людей у віці 15-17 років, які вживали алкогольні напої хоча б раз у житті, сягає 87%, а перша проба будь-яких алкогольних напоїв відбувається у віці 13 років або раніше.

Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене» покликана сприяти вихованню активної соціально-відповідальної молоді, якій не байдуже майбутнє України та свого регіону; формуванню активного громадського суспільства та стимулювання місцевих громад до впровадження комплексних програм з оздоровлення громадян та протидії алкоголізму, відповідального ставлення молоді до свого здоров’я та пропагування здорового способу життя; залученню молоді до занять активними видами спорту та заходів, спрямованих на фізичний та духовний розвиток особистості.

В рамках акції проводяться заходи, що спрямовані на пропаганду здорового способу життя засобами соціальної реклами; інформування населення щодо відповідального ставлення до свого здоров’я; популяризація активного дозвілля.

Основні напрямки реалізації акції:

- «Моє місто – моя відповідальність», метою якого є залучення громадськості до проведення заходів з благоустрою міста;

- «Флешмоби «За здоровий спосіб життя», мета: пропаганда здорового способу життя серед молоді сучасними нестандартними методами.

До участі запрошуємо всіх бажаючих!

Детальна інформація: www.volsport.com.ua, тел. (0332) 78-03-75,

 

e-mail:vol-sport@ukr.net