У період з 01 грудня 2017 року по 26 лютого 2018 року в Волинській області будуть проводитися Всеукраїнські спортивно-масові заходи в зимовий період «Спортивна зима»

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення

«Спорт для всіх»

43025, вул.Винниченка, 67

e-mail: vol-sport@ukr.net

тел. (0332)78-03-75

 

Муляр Ольга Іванівна

0951189237

 

Прес-реліз

 

Всеукраїнські спортивно-масові заходи в зимовий період

 «Спортивна зима»

 

У період з 01 грудня 2017 року по 26 лютого 2018 року в Волинській області будуть проводитися Всеукраїнські спортивно-масові заходи в зимовий період «Спортивна зима» під керівництвом відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

         Основною метою даного заходу є залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом в зимовий канікульний період, популяризація зимових видів спорту, пропаганда активного способу життя як одного з чинників гармонійного розвитку людини. Виховання патріотичних почуттів, культури святкування та свідомої потреби до занять фізичною культурою у дітей напередодні та під час Новорічних та Різдвяних свят.

         Змагання у рамках заходу проводяться серед дітей дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дітей підліткових клубів за місцем проживання та осіб, які займаються у фізично-оздоровчих групах місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

         Учасниками спортивно-масових заходів «Спортивна зима» є представники усіх вікових груп населення міст, районів області, об’єднаних територіальних громад за місцем проживання і які  не мають протипоказань до занять фізичною культурою і спортом.

Змагання будуть включати такі практичні спортивно-масові заходи:

-                          проведення спортивних змагань з елементами видів спорту, лижних гонок, хокею з шайбою, бігу на ковзанах;

-                          проведення спортивних естафет, туристичних походів, рухливих ігор, прогулянок на свіжому повітрі, залучення до заходів відомих спортсменів і проведення їх показових виступів;

-                          конкурс малюнку, фото, як я відпочиваю на тему: «Спорт для всіх за здоровий спосіб життя».

 

Активні учасники й переможці заходів будуть нагороджені заохочувальними призами та нагородною атрибутикою від організаторів заходів.