Проведення на території Волинської області Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та масових заходів "Ти зможеш, якщо зміг я!" серед дітей - вихованців дитячих спеціальних закладів

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення

«Спорт для всіх»

43025, вул.Винниченка, 67

e-mailvol-sport@ukr.net

тел. (0332)78-03-75

 

 

Прес-реліз

Цілі і завдання заходу:

- виховання патріотичних почуттів, культури святкування та свідомої потреби до занять фізичною культурою у дітей-вихованців дитячих спеціальних закладів;

         - зміцнення психологічних та емоційних стосунків, а також формування відчуття перспективи у дітей - вихованців дитячих спеціальних закладів шляхом об'єднання зусиль для досягнення спільних цілей.

 

Завдання:

         - популяризація здорового способу життя;

         - залучення дітей-вихованців дитячих спеціальних закладів до систематичних занять фізичною культурою та спортом;

         - профілактика шкідливих звичок - наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму;

         - зниження психологічних факторів агресивності, напруженості та незадоволеності, формування здорового емоційного фону серед дітей та підлітків шляхом їх залучення до змагань у командах;

         - залучення організацій та установ усіх форм власності до надання благодійної допомоги під час організації і проведення заходів.

 

IІІ. Термін та місце проведення заходів

Всеукраїнські масові спортивні заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед дітей-вихованців дитячих спеціальних навчальних закладів проводяться протягом 2017 року в місцях, пристосованих для проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів у два етапи:

 

І етап - листопад – грудень здійснення за місцем навчання в дитячих спеціальних загальноосвітніх навчальних закладах.

ІІ етап –  обласних заходів серед дітей вихованців дитячих спеціальних закладів, відбудеться 14 грудня 2017 року в Затурцівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки", с. Затурці , Локачинський район.

Організація заходу та керівництво

Загальне керівництво здійснює управління освіти, науки та молоді  облдержадміністрації. Координація та організація проведення заходу покладається на Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Організацію та проведення заходів на місцях здійснюють спеціальні загальноосвітні школи-інтернати області та місцеві центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за участю, допомогою та у співпраці з іншими державними установами і організаціями всіх форм власності.

 

Учасники заходу

Змагання у рамках заходу проводяться серед дітей-вихованців дитячих спеціальних закладів за такими віковими групами: молодшого, середнього та старшого шкільного віку.

До участі у фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходах можуть бути допущені всі бажаючі діти-вихованці дитячих спеціальних навчальних закладів, які мають дозвіл лікаря на участь у змаганнях.

Склад команди у ІІ етапі: 10 учнів, 2 придставника.