Проведення на території Волинської області обласної інформаційно-пропагандистської акції «Червона картка» - «Реальність починається з тебе»

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення

«Спорт для всіх»

43025, вул.Винниченка, 67

e-mailvol-sport@ukr.net

тел. (0332)78-03-75

 

 

Прес-реліз

 

 

Обласна інформаційно-пропагандистська акція «Червона картка» - «Реальність починається з тебе», розроблено з метою  реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в області на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

         Соціальну ініціативу «Реальність починається з тебе» було започатковано у 2018 році Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,  яка проходить під такими девізами:

- «Зроби крок до здорового способу життя !»;

-  «Разом до здорового майбутнього!»;

-  «Раз, два, три… з нами ти роби!»,;

- «Будь активним живи спортивно!».

В рамках Акції «Реальність починається з тебе»! проводяться заходи, спрямовані на пропаганду здорового способу життя серед молоді: спортивні змагання, фестивалі, флеш моби,  козацькі розваги, квести, тощо.

          Мета Акції: утвердження здорового способу  життя  та рухової активності в області за місцем навчання,  проживання та відпочинку населення.

         Одним із головним завдань Акції є залучення населення до рухової активності,  здорового способу життя та протидія шкідливих звичок.